27 Mayıs 2015

Bebeğim ve Ben : Bir Sen Bir Ben Bir de Oğlumuz :)Hamileliğimin 16. haftasından herkese koccaman bir merhabaaaaa :)

Görselden de anlaşılacağı üzere oğlumuz olacak. Kısacası pipi göründü :D

Sağlıklı, hayırlı, zeki, yakışıklı, sportmen, esprili, güler yüzlü, şanslı mı şanslı olursun inşallah canısımın içisi benim, amin :)
Şaka bir yana tek dileğim sağlıklı bir bebek olman, seni sağlıcakla kucağımıza alabilmemiz ve güzel, sağlıklı, uzun bir ömrünün olması. Bir de babacıııına benzemen ;) Tek dilek olmadı biliyorum ama konu sen olunca her şeyin en güzeli, en iyisi, en doğrusu olsun istiyorum. Ana yüreği işte :D

Eee cinsiyet belli olduğuna göre başlasın isim bulmacası. Aklımızda bir kaç seçenek var ama önerilere açığız. Sizler de önerilerinizi yorum olarak yazabilirseniz çok sevinirim.

Herkese güzel bir gün diliyorum...

16 yorum:

 1. Desenize sizde arabalarla oynayıp, dinazorları dövüştürüp acayip isimli robot karakterlerin isimleri öğreneceksiniz :)
  İsim önerisi Görkem, Onur, Mert, Doruk gibi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle mi oluyormuş erkek annesi olunca, öğrenicez artık naapıcaz :) İsim önerileriniz için çok teşekkür ederim, not alıyorum ;)

   Sil
 2. tebrik ederim :) sağlıkla gelsin inşallah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Ebru, İnşallah ;)

   Sil
 3. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Cinsiyeti öğrendikten sonra alışverişler de başlayınca insanın heyecanı daha bir artıyor :) Ben kendi adıma başından beri hiç erkek ismi düşünüp de bulamamıştım sonuçta da bebişimizin kız olduğunu öğrendik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, İnşallah. Henüz alışverişlere başlamadık, tembellik ediyoruz biraz. Evet ya erkek çocuk ismi bulmak kız çocuk ismi bulmaktan daha zor sanırım :(

   Sil
 4. Hayırlı olsun :D İsim işi zor ya kolay gelsin :D

  YanıtlaSil
 5. :) Hadi bakalım...neşeyle gelsin :)
  Aras, Bulut, Teoman.... :)
  http://loveandsmile.wordpress.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin canım İnşallah, İsim önerilerin için teşekkür ederim, not alıyorum ;)

   Sil
 6. Canım tebrik ederim seni, Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin :) İsim konusuna gelince, ben eski isimleri daha çok seviyorum. Benim için erkek ismindeki kriter hem İslami zemine uyumlu olması hem de ileride meslek edindiğinde "Bey", yaşlandığında "Dede" sıfatını taşıyabilecek ses nüansına sahip olması :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, İnşallah. Bunun bi de yaşlanması var dimi, her türlü uyumlu olması güzel olur evet :)

   Sil
 7. Oyyy maşallahhh küçük bir prens geliyor demek ki tebrik ederim canım :) Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin! Bu arada ben mail attım sana aldın mı canım? Çok öpüyorum seni, sevgilerimi gönderiyorum!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Noni, aminnnn İnşallah :) Mailini aldım, çoook teşekkür ederim. Ben de seni ve Nil' i çok öpüyorum. Desteğin için çok teşekkürler.

   Sil
 8. Tebrik ediyorum, Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin insallah.İsim konusu zor olduğu kadarda eğlenceli ve heyecanlı bir durum kolay gelsin diyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Arsu, İnşallah :) İsim konusu zor biraz evet, kolay gelsin bizeeee :)

   Sil

Yazarsan bağ, yazmazsan dağ olur :)