11 Temmuz 2014

Yüzme Kursu Vol.1 : Benden Bir Cacık Olmaz!

Haftanın son iş gününden herkese selamlar, 
Dün yüzme kursunun ilk günüydü. Öncelikle Bilgi Üniversitesi' nin havuzunun gözüme girdiğini söyleyebilirim. Havuz ve kabinler oldukça temizdi, otopark problemi de olmasa 10 numara 5 yıldız olacaktı. Tek eksiği otopark.

Sen nasıldın derseniz tek kelimeyle özetleyeyim FELAKET! Normal şartlar altında spor yapan bir insan değilim dolayısıyla bacakta ve karında kasın k' sı bile yok. Bu durum da beni oldukça zorladı. Ayaklarımı hareket ettirirken çabuk yoruldum ve suda yüzme pozisyonuna geçemedim çünkü ayaklarımı kaldıramadım. İlk ders olur o kadar desem de benle beraber başlayan hatun sinir katsayımı yükseltti. Ben hiç yüzme bilmiyorum demesine rağmen çatur çutur yaptı bütün hareketleri. Ben havuzdan çıkarken yüzdürme tahtasıyla tek başına havuzu dolanmakla meşguldü. Yüzme bilmiyorsan nasıl bu kadar iyisin dediğimde plates yaptığını söyledi. Artık yalan doğru ben bilemem ama ilk derste "Sanırım benden bir cacık olmaz!" dememe neden olduğu için kendisinden pek hazzettiğimi söyleyemeyeceğim. Bir sonraki ders pazartesi günü, cacık mıyım değil miyim pazartesi tekrar bi düşüneceğim :DHerkese şahane bir hafta sonu diliyorum...

4 yorum:

 1. oluurr oluuurrr ondan daha iyi olursunuz zamanla :) bilgi üniv.'de çocuk içinde yüzme kursu var mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah diyorum:) Çocuklar icin yüzme kursu var, detaylarina http://bilgihavuz.com/pdf/kurslar.pdf linkinden bakabilirsiniz.

   Sil
 2. yaparsın sevgili tidy ghost ablacığım yaparsın :D İnanıyorum sana :D Kimler kimler yapmış da sen mi yapamayacaksın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Nihalcim, yapılıyormuş vallahi :D

   Sil

Yazarsan bağ, yazmazsan dağ olur :)