7 Mart 2013

Çeyiz Hazırlıkları: Karaca Home

Geçenlerde çeyiz alış-verişi için Tepe Home' a uğradık. Nevresim Takımımız yoktu, Karaca Home standına uğrayıp bi bakındık ve böylece ilk nevresim takımımızı almış olduk J

Karaca' nın bu nevresim takımının adı "Hena", fiyatı ise 89.90 TL. 


Nevresim takımını seçtiğimizde defosunun olup olmadığını anlamak için açmak istedik ama Tepe Home' da bizimle ilgilenen arkadaş ürünü açamadıklarını söyledi. El mahkum alıp geldik ürünü. Evde açıp baktığımızda nevresimin küçük bir bölümünde renk problemi ve ezilme gördük. Ertesi gün arayıp bilgi verdim, ürünü değiştirmek istediğimi söyledim. Görevli arkadaş 5 gün içinde ürünün aynısını getirteceklerini ve bize haber vereceklerini söyledi. 5. gün daha ben aramadan onlar aradı ve ürünümün geldiğini haber verdiler. Başım ağrımadan gidip değiştirdim, Tepe Home' un problemi hızlı ve sorunsuz çözmesi de çok hoşuma gitti. Genel olarak mı böyleler yoksa bana mı denk geldi bilemiyorum.

Nevresim takımını aldığımız gün 3 tane de mutfakta kullanmak için havlu aldım. Havluların her birinin fiyatı 3.90 TL. Çok kaliteli ve yumuşacıklar ayrıca zengin renk seçeneğine sahipler.


Bu havluların adı "Bambu Pure Havlu" olarak geçiyor. Ben ekru, pudra ve mürdüm renklerini seçtim.


Bugünlük bu kadar, herkese musmutlu günler...

9 yorum:

 1. çok güzel .
  güzel günlerde kullan renk secimi de hoş
  bye

  YanıtlaSil
 2. @birmavimbirpembem: çok teşekkür ederim, İnşallah.

  YanıtlaSil
 3. ben de kahverengi ve mavinin uymunu çok seviyorum canımm çok beğendim nevresim takımını güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 4. güle güle kullannn:))

  YanıtlaSil
 5. @BOŞNAK KIZI: Teşekkür ederim canım, kahverengi ve mavinin birbirine bu kadar yakıştığını bu nevresim takımından sonra fark ettim ben de :)

  @ilkmuh: Teşekkür ederim tatlım, İnşallah :)

  YanıtlaSil
 6. Nevresim önemli konu, renk renk almak gerek diye düşünüyorum :) ama değiştirmesi çok zahmetli yaa, neyse herşeye de üşeniyorum, güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 7. @Paris in Me: Teşekkür ederim tatlım. Değiştirme olayı gerçekten zahmetli ama tek başına yapmayacaksın, evlenince eşinden destek alırsın daha az zahmetli olur ;)

  YanıtlaSil
 8. nevresim takımın çok hoşmuş.Güle güle kullan inşallah :)

  YanıtlaSil
 9. @Müstakbel Eşim: Teşekkür ederim, inşallah :)

  YanıtlaSil

Yazarsan bağ, yazmazsan dağ olur :)