7 Şubat 2013

İndirim Haberleri Vol.3

Yine güzel indirimler var, özellikle evlilik hazırlığı yapan 2013 gelinleri için J

Varan biiiir...
Nişantaşı Weddies' te 14 Şubat Sevgililer Günü' ne özel tüm gelinliklerde %30 indirim var. Ben gelinlik arayışındayken Weddies' e uğramıştım, Weddies ile ilgili yorumlarım için tık tık.


Varan ikiiii...
İnci Deri' de bu aralar %70' e varan indirimler var. Henüz gelin ayakkabısı almamış olanlar için güzel bir fırsat olabilir, ben de bakmayı düşünüyorum J


Varan üüüüç...
Oleg Cassini' de gelinlik için randevu alan gelin adayları %10 indirim kampanyasından yararlanacak. Ayrıca  seçili gece elbiselerinde %50' ye varan indirimler söz konusu. Oleg Cassini gelinlik randevumla ilgili yorumlarım için tık tık.


Keyifli alışverişler...

4 yorum:

 1. ben de İnciye uğramayı düşünüyorum canım indirim bitmeden bakmak lazım :))

  YanıtlaSil
 2. @BOŞNAK KIZI: Evet canım aynen, bakmak lazım ;)

  YanıtlaSil
 3. artık gelinlik bakmaya başlamalıyım ama henüz olmuyo çünkü kilo veremiyorum :( canım ya oleg cassini gelinlikleri internettn bakınca çok hoş değil gibiler brebir görünce daha güzelleri varmı mağazada daha farklı modeller falan varmı ?

  YanıtlaSil
 4. @vildangücüm: Canım direk gidip hazır bir gelinlik almayı düşünmüyorsan bence gelinlik bakmaya başlayabilirsin. Pek çok yer beğendiğin gelinliği ölçülerine göre yeniden dikiyor çünkü. Benim de kilo almam lazım ama gelinliğime karar verdim. Düğünüm Ağustos' ta, ben kilo almaya çalışıyorum dediğim için gelinlik provalarıma Mayıs ayında başlanacak. Sen de düğününe yetişecek en yakın tarihte başlatırsın provalarını, o vakte kadar da istediğin gibi verirsin kilolarını.

  Ne tarz gelinlik beğendiğini ve ayırdığın bütçeyi bilemiyorum ama İstanbuldaysan Weddies hazır indirimdeyken oraya bakmanı öneririm. Oleg Cassini' de gelinlikler fena değil. Pek çok yere göre de fiyatı uygun. Ama oranın dezavantajı deneme gelinliklerinin çok bakımsız ve kirli olmasıydı bana göre. Ben Cevahir mağazasına gitmiştim. Diğer mağazalar daha iyi olabilir belki.

  İstanbuldaysan eğer aşağıdaki 2 postuma bakmanı öneririm. Gittiğim pek çok yerle ilgili detaylı bilgi var bu postlarda canım.

  http://tidyghost.blogspot.com/2012/12/gelinlik-randevularm-episode-1.html

  http://tidyghost.blogspot.com/2012/12/gelinlik-randevularm-episode-2.html

  Bir de sana önerim internetten pek anlaşılmıyor gelinlikler, gidip üstünde görmen lazım. Bu yüzden vaktin varsa aklında olan yerlere gidip bakmanda fayda var.

  Umarım yardımcı olabilmişimdir. Gelinlikle ilgili başka soruların varsa mail de atabilirsin.
  mesinkaleminden@gmail.com

  Kilolarını verip düğünde harika bir gelin olacağına eminim, sevgiler...

  YanıtlaSil

Yazarsan bağ, yazmazsan dağ olur :)