7 Aralık 2012

Porland Balerin Günleri Aralık Ayı İndirimleri

Porland, Temmuz ayından beri “Balerin Günleri” kapsamında her ay belirli ürünlerinde %30 indirim uyguluyor. İndirimleri düzenli takip ederek, beğendiğiniz ürünleri indirime girdiğinde daha uygun fiyata alabilirsiniz. %30 indirim de hiç fena değil yani J Üstelik Porland’ da takımlar set halinde değil parça parça satılıyor. Bu sayede sadece ihtiyacınız olan parçalarla zevkinize göre takımlar oluşturmanız mümkün.
İndirime girmesini beklediğim kahvaltı takımı bu ay da indirime girmemiş. "Bir sonraki aya inşallah" diyorum ve Aralık ayı indirimlerinden dikkatimi çeken 2 ürünü takdim ediyorum J
Biri “Redline” yemek takımı. Normalde 2.148 TL olan bu takımı balerin günleri indirimiyle 1.500 TL gibi bir fiyata alabiliyorsunuz. Yemek takımı bakarken bu koleksiyonu çok beğenmiştim. Görmenizi tavsiye ederim.
  
Diğeri “Yaz Bahçesi” koleksiyonu. Yaz Bahçesi koleksiyondan istediğiniz ürünleri seçerek güzel bir kahvaltı takımı veya günlük yemek takımınızı oluşturabilirsiniz. Bu koleksiyonun fiyatını not almayı unutmuşum. Ancak genel olarak Porland’ın 6 kişilik kahvaltı takımları ortalama 550 TL civarında. Buna göre bir fikir yürütebilirsiniz.Porland Balerin Günleri indirimleri Ankara Gülveren, Forum Ankara AVM, Antalya Aspendos Bulvarı, Bilecik Fabrika Satış Mağazası, Bursa Kent Meydanı AVM, Eskişehir, İstanbul Ataköy Plus AVM, İstanbul Bayrampaşa Aquarium AVM, İstanbul Beylikdüzü Perla Vista AVM, İstanbul Şişli Cevahir AVM, İstanbul Kozyatağı, İstanbul Nişantaşı, İstanbul Selamiçeşme, İzmir Forum Bornova AVM, İzmir Pınarbaşı, Kocaeli Gebze ve www.porland.com.tr' de.

Keyifli alışverişler J 

3 yorum:

  1. Porland urunlerine bayiliyorum kacirilmayacsk bi firsat;)

    YanıtlaSil
  2. Prettyinpink bride; Ben de bayılıyorum Porland'a ama benim şu kahvaltı takımı da bi indirime girsin artık, üzmesinler beni :(

    YanıtlaSil
  3. hahahah o da olur cnm sıkma canını;)

    YanıtlaSil

Yazarsan bağ, yazmazsan dağ olur :)