25 Aralık 2012

Evlilik Hazırlıkları Fuarı 2013

Evlilik Hazırlıkları Fuarı 2013 , Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi Salonlarında 11-13 Ocak 2013 tarihleri arasında 11. kez düzenlenecek. Fuar geçen seneye oranla daha büyük bir alanda ve daha fazla firmanın katılımıyla gerçekleşecek.
Gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcileri bir araya getirerek ziyaretçisine güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunan fuar,  2013 yılında fuar alanının da büyümesiyle sadece düğün gününe yönelik firmaları değil, ev hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek firmaları da ziyaretçiyle buluşturarak evlenecek çiftlerin hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedefliyor.
3 gün sürecek organizasyonda ziyaretçi çiftler aradıkları tüm materyalleri bir arada bulabilecekler, fiyat karşılaştırması yapabilecekler, yeni trendleri takip edebilecekler ve fuara özel çeşitli kampanyalardan yararlanabilecekler.

Fuar’a katılabilmek için online davetiye başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Başvuru için tık tık.

4 yorum:

 1. ben de davetiyemi aldım:)
  paylaşım için teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Prettyinpink bride ; Rica ederim, ne demek :)

  YanıtlaSil
 3. Fuarı bu yıl öne almışlar ama bence yine de geç bu zamana kadar mekan anlaşmalarını yapıyor, gelinliklerini seçiyor hatta davetiyelerine bile karar vermiş oluyorlar. Yani geçen yıl ben de öyle olmuştu sadece gezmeye gitmiştim :)

  YanıtlaSil
 4. Begüm Eryıldız; Begümcüm haklısın, çoğu kişi karar vermiş oluyor ben hariç :) Davetiye ve nikah şekeri konusunda fikir sahibi olmaya gideceğim ben de ;)

  YanıtlaSil

Yazarsan bağ, yazmazsan dağ olur :)