8 Kasım 2012

Yolculuk Var :)


Düğün hazırlıklarımıza ilk adımı, düğün mekanını ve tarihini belirleyerek atalım dedik. Yarın Nişanlımla beraber, düğünümüzü yapacağımız şehre gidiyoruz. Düğünümüzü İstanbul’ da yapmak yerine sevdiğimiz insanların çoğunlukta olduğu yerde yapmak istedik. Ne demişler, mutluluk paylaştıkça çoğalır!
Öncesinde internetten biraz araştırma yaptım.  Hangi mekanlara bakabiliriz, fiyat ve organizasyon konusunda neler sorabiliriz belirledim. Hatta mekanları arayıp orada bulunduğumuz süre zarfında düğünleri var mı sordum. Mekanların düğün esnasındaki halini görmek karar vermemizi kolaylaştırabilir. Dersime çalışıp gidiyorum yani J
Her şeyin yolunda gitmesi için iyi şans dileklerinize ihtiyacım var, çoook heyecanlıyım J

Bu arada elim boş gitmeyeyim, sevdiceğin biricik annesine hediye alayım istedim. Nişanlımla yaptığımız beyin fırtınası sonrası parfüm almaya karar verdik. Cevahir AVM de dolaşırken Body Shop’a girdik. Birkaç parfüm denemesinden sonra aşık olunacak bir parfüm de karar kıldık. White Musk Libertine… Kokusu çoook güzel. Body Shop’un parfümlerini daha önce kullanmadım, umarım kokusu kalıcıdır. Böylesine güzel bir parfüm, tenden çabucak uçup gitmesin istiyor insan J Kutusu da çok şirin. Eş, dost, akrabaya hediye almayı düşünüyorsanız güzel bir şeçenek olabilir bence J8 yorum:

 1. çok telaşlı ve heyecanlı işler biz bir ay önce hallettik :) Allah kolaylıklar versin içinize sinsin inşallah :)

  YanıtlaSil
 2. BOŞNAK KIZI; Teşekkür ederim, güzel dileğin için inşallah diyorum :) Acayip heyecanlıyım. Ne güzel siz halletmişsiniz, çok hayırlı olsun :)

  YanıtlaSil
 3. kolay gelsin canım, inşallah her şey yolunda gider ve hayallerinizin mekanını bulursunuz :)

  YanıtlaSil
 4. gelinyolu; Çoook teşekkür ederim canım, herşey yolundaydı. Güzel haberleri bir sonraki postumda vereceğim ;)

  YanıtlaSil
 5. 2yıl önceki halim geldi ne araştırmalar ne çabalar bir ara bende blogumda paylaşmalıyım düğün hazırlıkları ile ilgili arşivleri karıştırıp umarım herşey dilediğiniz gibi olur hatta dahada güzelleri hayallerinizin üstünde şeyler olsun :))

  YanıtlaSil
 6. lizenin dünyası; Bloguma hoşgeldin. Güzel dileklerin için çook teşekkür ederim. Umarım herkes hayal ettiği gibi bir düğüne sahip olur. Düğün hazırlıkları ile ilgili deneyimlerini paylaşman benim için çok faydalı olacak, postlarını bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 7. Hayirli olsun canimm:)
  Bizde ilk adimi onumuzdeki hafta annelerli tanistirarak baslicaz.. :))

  YanıtlaSil
 8. Prettyinpink bride; teşekkür ederim güzel dileğin için, inşallah diyorum. Ailelerin anlaşması gerçekten önemli. Güzel bir başlangıç olmasını dilerim, bol şans :)

  YanıtlaSil

Yazarsan bağ, yazmazsan dağ olur :)